| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca ma pot conecta prin bluetooth la imprimanta la nu stiu ce magazin. Daca am bluetooth deschis la smartphone, il poate hackui cineva? Sau imi poate hackui castile mele wireless?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da poti trimite direct pe imprimanta de pe tel, daca si telu si imprimanta sunt conectate la reteaua de wifi, de imprimante cu bluetooth nu stiu, prin magazin play gasesti aplicatia HP daca ai HP imprimanta logic poti trimite si prin email direct pe imprimanta, nu se poate asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce anume nu se poate?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Il poate hackui cineva? Sau imi poate hackui castile mele wireless?