| SOriilica a întrebat:

Am vazut ca toti pun niste margini albe sau colorate in stanga si dreapta cand psoteaza o poza. cum pot sa fac si eu asta? scuzati categoria!

1 răspuns:
| lamalamalama a răspuns:

Pai poti usor cu PS(PhotoShop) Poti cauta tot felul de tutoriale pe net. Dar daca nu ai chef nici sa il crackezi (Recomand thepiratebay.cr) Atunci poti cauta tot felul de Photo Edit pe net. Cel mai posibil este ca e facut pe telefon, daca te referi de niste margini negre pe langa poza(stanga-dreapta) Funda?