| TraficDeMentosane a întrebat:

Am vazut multe intrebari despre jocul Sims happy. La unele intrebari au fost raspunsuri cum ca nu se poate descarca de pe net, la altele s-au dat si link'uri de donwload. Deci as vrea sa va intreb, Cine are Sims de pe net sa mearga?

2 răspunsuri:
| raluka23 a răspuns:

Buna! Nu-i baga in seama pe cei care nu vor ca tu sa descarci jocul Sims, eu il am si merge foarte bine! Insa, a durat pana l-am gasit...Am intrat pe mai multe site-uri, pana l-am gasit...Asa ca BAFTA iti doresc!