| anonim_4396 a întrebat:

Am windows 10 si de ceva timp am niste probleme cu calculatorul.De mult timp imi dadea freeze in jocuri dar in ultimul timp a inceput sa imi dea freeze si cand stau pur si simplu pe el. Vreau sa ii dau reset si sa curat totul si poate se rezolva ceva dar problema e ca am un folder cu o gramada de fisiere importante de la amintiri la fisiere photoshop la memeuri si nu vreau sa il pierd.In fine ideea e ca tot fisierul are 8 gb si nu stiu unde il pot stoca, nu mai am nici un stick sau vreun cd mai mare de 700 de mb, unde ar trebui sa il stochez ca sa pot sa dau mare reset la calculator?

1 răspuns:
| SoulPain a răspuns:

Pe telefon stick daca cumperi pe un laptop pe care nu il mai folosesti sau poti sa iti cumperi inca un hard si niste rami sau un procesor nou