| ssmecheru33 a întrebat:

Salut, TPU.
Acum aproximativ o lună am pus niște fișiere, poze, videoclipuri pe un stick de 512GB. Când îl bag în laptop, apare că sunt liberi 321GB din 499, ceea ce e corect. Ideea e că atunci când selectez toate fișierele, valorează doar 30GB, și îmi lipsesc o mare parte din fișiere, inclusiv amintiri o grămadă. Am vreo soluție?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Sa nu fie fisiere ascunse ai dat control + A?

| literallythesamebruh a răspuns:

Cel mai probabil celelalte sunt încadrate la "fișiere ascunse".

| ssmecheru33 explică (pentru literallythesamebruh):

Da. ideea e că am încercat deja asta cu fișierele ascunse și nu funcționează. :-s

| Mtoni a răspuns:

S-ar putea să fie defect sistem de fișiere de pe stick. Folosește un program de recuperat fișiere pierdute.