| BodoBog a întrebat:

Vreau si eu sa stochez anumite foldere si ma gandeam daca nu stiti vreun site sau vreun program...in care le pot stoca, ca să nu-mi manance din spatiu. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai is destule. Ai 15 GB moca cu un cont Google, poti da 10 lei pe luna pentru 100. Sa iti cumperi un hdd extern cu 200-300 de lei si nu mai ai treba cu spatiul.

| BodoBog explică (pentru Wr3nch):

Am hard, de 600 GB dar il tin pentru jocuri. Eu vreau sa stochez MOD-uri GTA V facut de mine. Mersi frumos.

1 răspuns: