| Giuliano24 a întrebat:

Salutare tuturor, am un stick cu niste fisiere foarte importante, cand introduc stick-ul in calculator imi cere sa-l formatez nu stiu cum sa procedez sa fac in asa fel sa extrag fisierele de pe el, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Incearca la un alt calculator... daca face tot asa, probabil pierzi ce aveai pe el, dar recuperezi stickul.

| taken a răspuns:

Probabil stick-ul s-a defectat si nu vei putea recupera fisierele.Asa cred, nu sunt sigur de ceea ce spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai un stick?
mergi la alt calculator,copie de pe el tot( asta daca merge) si apoi formatezi stick-ull si copii la loc, in caz ca acel stick e imprunutat. Mi s-a intamplat si mie sa-mi arate stick-ul full, plin, nu intelegeam ce e cu el.Dar la alt calculator, a mers.