| IrinaDelia a întrebat:

Cum stochez fisiere de pe telefonul mobil in calculator cu ajutorul cardului de memorie?

3 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Iti trebuie un fel de "suport" pentru cardul de memorie care are la sf un fel de cablu[ sau mufa ce`o fi ] care se conecteaza in spatele unitatii centrale... Asa fac eu... Nu prea ma pricep prea bine sa-ti explic la capitolu` asta laughing dar sper ca am fost de ajutor happy.

| IrinaDelia explică (pentru Evelyn666):

Eu stiam ca iti trebuie o "chestie" in care sa pui cardul de memorie, dar cum se numeste acea "chestie"?

| Evelyn666 a răspuns (pentru IrinaDelia):

Asta`i faza ca nu stiu cum se cheama laughing.