| Nicuuuuuuu a întrebat:

Am Windows 7 32 bits cum pot afla daca imi merge Windows 7 64 bits? Am procesor Core 2 Duo E6550, 2gb ram, placa video Nvidia Gforce GT630 2gb.
Plzzz helpp.
DAU FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

De mers sigur iti merge dar daca nu maresti ramii minim 4 gb NU are rost, e ca si cum ai avea 32 nu 64! Bafta!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca ai Core 2 Duo...
Mai pune 2GB RAM daca vrei 64!

| MariusXP a răspuns:

Man eu zic ca iti merge din ce mi-ai spus eu zic ca iti merge!
Eu la 1gb ram si procesor de 2, 2 si placa video praf =merge pe 64 bits!
Cum poti afla :? Exista windous 7 care merge doar pe 64 bits!
incerca si o sa afli sigur! Funda?