| DjAbstraktw a întrebat:

Am wuawei p8 lite şi nu pot selecta la blocare ecran pe niciuna am incercat sa sterg acreditarile si am dezactivat securitatea si androidu e cel cu care a venit licenta ce sa fac ca sa selectez blocarea pe niciuna?

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Cauta la Setari blocare/securitate telefon.

| DanielDanny a răspuns:

Deci nu vrei ca telefonul sa se blochese cand apesi pe butonul lateral al telefonului? Incearca aici! https://support.google.com/nexus/answer/2819522?hl=ro

| DjAbstraktw explică:

Eu zic ca nu ma lasa voi ma trimiteti acl. Problema nu e ca il pot bloca ci ca nu pot scoate parola nu ma lasa sa aleg FARA PAROLA