| Ruxiii a întrebat:

Android v. 2.3 sau Microsoft Windows Phone 7.5 Mango? Care este mai bun, mai avantajos si de ce?

Răspuns Câştigător
| vali20vali20vali20 a răspuns:

Android 2.3 inca mai e suportat in Play Store s.a.m.d. Windows Phone 7.5 Mango in orice caz nu pentru ca in mai putin de 2 luni iese din dicutie o data cu lansarea Windows 8 pe telefoane, tablete, computere in 26 octombrie. Nu vei putea face upgrade la noua versiune si vei fi nevoita doar sa poftesti la functiile noului sistem de operare. In schimb, pe acel Android oricum sunt mai multe aplicatii si tot apar.