| vladutzDx a întrebat:

Aplicatia Shazam nu se poate folosi si pe telefoane care nu sunt androide ect?

5 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Daca nu o gasesti in store nu(ios, bb, w)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu... eu am android 2. 2 froyo... ce telefon ai?

| popeasca a răspuns:

Pe langa telefoanele pe Android, mai exista Shazam si pentru iPhone (in AppStore) si pentru Nokia (in Ovi Store). Funda?

| CreierSupersonic a răspuns:

Nu, doar pe tel cu sistem de operare, daca te referi la iphone exista aplicatii de genul dar cu alta denumire.

| 444666 a răspuns:

Eu am avut un Nokia X6( cu symbian vechi nu cele noi aparute Belle sau Anna) si aveam aplicatia Shazam dar trebuie sa o iei din ovi/Nokia market