| DestinyDD a întrebat:

Are careva de aici Samsung Wave 723? multumiti, nemultumiti de el?
Face poze bune?

2 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Am eu si pot sa spun ca telefonul e superb arata foarte bine, camera de 5mp face poze foarte bune, bateria daca nu prea ma joc pe el ma tine si 5 zile daca ma joc pe el cam vreo 2-3 zile, rest ce pot sa zic la 500 ron are foarte multe chesti pe care le au telefoanele scumpe gen : gps, camera 5mp, sunet 5.1, HSDPA, wi-fi, deci pe scurt daca vreau un telefon ieftin si bun asta este

| IlincaIca a răspuns:

Am vazut si eu multe pareri si toate sunt bune...am avut un LG gt405 dupa nici un an s-a strikt si imi place mult Samsung wave 723 o sa mi-l iau si eu sigur...