| GabrielStefan a întrebat:

Are ceva daca updatez software-ul la Nokia c2-01? Unii zic ca nu e bine

2 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Nu,din potriva, e mai bine.

| JustUnNamed a răspuns:

Unii o spun doar pentru ca sunt acele replici care nu au functia de Update Software in meniu. Intrii Meniu>setari>Software>Update Software. Daca imi aduc eu bine amintethinking Si NU, nu ii face nimic rau. Update-ul s-a facut ca sa mearga mai bine acel telefon cu aceleasi dotari, deci ce ar putea face sa ii faca rau, ca nu ii schimbi soft-ul doar ii dai Update.winking