| luky63 a întrebat:

Are cineva Avira pe Windows 8? E compatibil?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da este compatibil, mai puțin wingozu ăsta a lu gates nu prea e de treabă, mai ales 8-ul.Succes

| Ciufu a răspuns:

Nu iti recomand avira! Nu e asa bun...Dar daca vrei tu, ma rog e compatibil.

Mai bine ia-ti Avast Work 100%

| xXHrun3sXx a răspuns:

Man...degeaba iti iei avira...ca nu-i bun deloc,si daca nu ii ceva virusat spune ca ii si til baga in carantina sau til sterge, crede-ma ca l-am avut mult timp, si n-am putut face nimic cu el, mai vine iti iei eset smart security sau kaspersky, crede-ma ca nu ai ce face cu avira

| catanaandrei a răspuns:

Avira este mort nici avastul nu ma incanta eu folosesc avg business Este foarte bun si merge forte bine ....acum e alegerea ta bafta