| Alexandru0007 a întrebat:

Are cineva idee cam cat costa sa duci un laptop la service sa-l curete de praf in interior? multumesc

7 răspunsuri:
| Andrey550 a răspuns:

100 lei la GSM

| Mayar a răspuns:

30-40 de lei? maxim 50 cred... Vezi ca aar trebui sa iti schimbi, dupa cel putin un an, lichidul acela de racire ce se afla in laptop. Trebuie sa dai bani pe produsul in sine + serviciul prin care ti.l schimba, dar e necesar, altfel ti se va duce de rapa destul de repede laptopul. Multa bafta!winking

| JustStitch a răspuns:

Pretul e in functie de model, dar pot sa iti zic ca e pana in 100 lei

| Alexandru0007 explică (pentru Mayar):

Multumesc mult. nu stiam.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Eu am dat 30 de lei pentru curatare si schimbare de pasta.

| andreeaalexandra16 a răspuns:

100-150 mie asa mi-a loat acum depinde de respectiv magazin si de persoana care il duci

| Mayar a răspuns (pentru Alexandru0007):

winking cu placere. Sa te tina mult si bine laptopul!winking