| narcis14 a întrebat:

Daca am un laptop de le eMAG in garantie pot sa ma duc la ei sa il curete de praf(pe interior) si sa ii puna o pasta termoconductoare? Sau pot face si eu asta cu totate ca e in garantie?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Pierzi garantia daca faci asta de unu singur mai bine du-te la ei chiar daca o sa dai eventual niste banuti in plus.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Garantia se da la piese si nu la curatat de praf! Du-te la un service specializat sa ti-l curete si sa-ti pasteze coolerul, desii nu cred ca e nevoie de pasta.Mediul in care a stat laptopul (mult praf) nu face parte din garantie.

| petreonline a răspuns:

Uite aici un laprop HP foarte bun si la un pret vfoarte accesibil.