| Cosminovici18 a întrebat:

Aveti idee de ce nu-mi mai functionează un port usb si mufa jack pentru căști de la laptop? E posibil sa fi uitat cei de la service sa lipească câteva fire, când l-am dus sa mi-l curețe de praf si sa imi schimbe pasta termoconductoare?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E mai mult decat posibil. Ata cu el inapoi sa se ocupa, si nu le da bani in plus, greseli de astea se repara gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calesti ceapa intr-o tigaie cu putin ulei si dupa adaugi puiul taiat felii si presari sare si piper.

| Popa482 a răspuns:

100% că asta s-a întâmplat.

| ClatitaCuMiere a răspuns:

Cred ca ti-a expirat mufele, si usb-ul sa topit de la caldura. Eu cand mi-am dus la service frigiderul mi-a schimbat beculetul ca nu se mai aprindea, dar la laptop e mai complicat.