| AsVreaEu a întrebat:

Are o verisoara de-a mea o tableta OVERMAX OV-TB-09B si nu stie cum sa se conecteze la internet(are wifi fara fir si are android)... cum ar putea sa se conecteze?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Prin route explorer

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai auzit de WiFi CU fir cumva? Un router wireless in casa are, sau crede ca netul wireless pluteste peste tot?

| BountyWG a răspuns:

Daca verisoara ta nu stie cum sa se conecteze dc nu scrie ea.Cunosc faza, Ca sa nu te crezi prost spui ca versiaoara, fratele, sora, varul.Hai *e*