| DienutzaXMafin a întrebat:

As dori sa imi cumpar un Ipad dar nu stiu ce varianta adica am nevoiue pentru liceu deoarece e mult mai usor sa stochez tot ce imi trebuie intr-o tableta decat in carti cu sute de pagini asadar eu v-as ruga sa imi recomandati un Ipad... eu m-am gandit la ipad 2 Wi-Fi dar cum e mai bine
Care este diferenta dintre un ipad cu Wi-Fi si unul cu suport 3G... care este mai bun? PS am router wireless acasa

Răspuns Câştigător
| AureStar98 a răspuns:

Cu 3g si ci wi-fi e cel mai bun...acuma la ca ai tu nevoie cred ca duce fara probleme ipad 2