| uply a întrebat:

As dori sa stiu ce trebuie sa fac ca sa fac un site web de unde se pot descarca direct de pe telefonul mobil filme in 3gp si mp4, piese,jocuri si filme de youtube.

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

1. Cumperi Host + Domeniu.
2 varianta 1: Platesti un Designer/Developer Web sa-ti scrie site-ul.
2 varianta 2: Inveti HTML, CSS si alte limbaje de programare Web (dureaza cativa ani, de fapt mai multi) si apoi iti scrii singur site-ul.
2 varianta 3: Iti faci rost de un template de site gratuit, ti-l personalizezi, dat tot trebuie sa stii ceva programare.

PS: daca vrei sa faci asa ceva vei avea probleme nasoale cu copyright-ul, ti se va inchide site-ul, si chiar mai rau, asa ca gandeste-te la altceva, de exemplu un blog cu sfaturi despre diverse big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invet html, csss, php, javascript, mysql