| Anonimus5489632987 a întrebat:

As dori sa stiu de ce telefonul meu se inchide si se deschide singur.Am un Samsung galaxy s3 mini.
Multumesc anticipat!
PS:Nu vreau sa pierd toate convorbirile si pozele din el.

2 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Eu pana acum am avut trei smartphone-uri de la Samsung si stiu din proprie experienta ca dupa un timp asa incep sa faca, astfel ca nu te tine mai mult de 2 ani. Ca sa nu pierzi pozele, salveaza-le in calculator. Si daca vrei ceva mai rezistent, iti recomand Iphone, dar meniurile dintre cele doua sunt foarte diferite.

| Anonimus5489632987 explică:

Am citit pe net ca daca i schimb bateria nu se va mai opri, dar nu stiu daca asa e.