| 1way1direction a întrebat:

Funda! Deci atentie am un telefon (Samsung galaxy mini) si de ziua mea primes un telefon nou ( Samsung galaxy s3) dar totusi nu vreau sa pierd muzica si pozele cum mi le poat trimite/salva pe cel nou?

Răspuns Câştigător
| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Foloseste Samsung Kies in calculator si iti transferi tot ce vrei tu. asta pe langa varianta sa transferi pe card si sa pui in celalalt telefon. Tu alegi. cauta un tutorial pe net daca vrei, sigur te descurci.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ori prin Samsung Kies.Le salvezi pe toate pe pc.Sau le transferi prin bluetooth.De la unul la altul.