| anonim_4396 a întrebat:

As putea cumpara un incarcator de telefon nokia? si cam cat ar costa? se gaseste la vodafone?

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Normal ar trebui sa gasesti si la reprezentata Vodafone.
Ii in jur de 50 de lei unul original.
Vezi cand o sa il cumperi sa ii zici modelul telefonului sau sa duci telefonul cu tine sa nu iti deie incarcator cu mufa groasa pe cand tie iti trebuie cu mufa subtire sau invers.
Exemplu de pret: http://www.emag.ro/......--pACP-12E

Vezi ca sunt si incarcatoare care nu is originale Nokia si alea is mai ieftine. Dar problema ii ca alea cam in orice moment pot sa explodeze...

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Da se gasesc peste tot nu e mai scunm de 20 lei original

| ATHOS a răspuns:

Incearca pe www.eurogsm.ro
Bafta!

| cosmina05 a răspuns:

Gasesti la companiile de telefoane mobile. dai intre 15-30 de lei.

| alexandramontana a răspuns:

Da dar mai bine iti iei si telefonul ca nucumva sa sa nu se potriveasca mufa; in jur de 100lei original sau 40-60 made in china

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se gaseste la Vodafone si pretul nu-l stiu dar nu cred ca costa mai mult de 20 lei