| andreeadadea a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o camera video dar nu prea exagerata, nu am un venit prea mare si imi trebuie pentru o singura zi. Pareri?

http://www.evomag.ro/VIDEO-Camere-Video/Aiptek-Camera-Vi deo-Pocket-DV-T3-Filmare-HD-93672.html am un dubiu cat ar fi pretul exact?

Răspuns Câştigător
| Benito2014 a răspuns:

Gasesti fara probleme camere video HD, micute, elegante, performante, in casele de amanet! Si sa stii ca sunt si foarte ieftine! Inca ceva : multi, chiar foarte multi, duc la amanet obiecte, pentru ca au nevoie de bani, nu pentru ca ar fi defecte! Asa ca, actioneaza! Pui ochii pe o camera video, o probezi, si, a ta sa fie! Poti lua o camera video, perfecta cu 300 lei, chiar si un pic mai putin!