| MJ4everkingofpop a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un aparat foto.
Nu am avut prea multe aparate pana acum deci nu ma prea pricep.
Am gasit acest aparat pe internet si as vrea sa imi spuneti daca merita sa il cumpar.
Nu prea stiu cat de clare face pozele camera de 16mp si nu stiu cat de usor de folosit este asa ca as vrea sa imi dati niste detalii.
Acesta este aparatul:
http://www.altex.ro/......inch-negru

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun. L-am vazut si in magazine la un pret bun-bun. Iar daca esti si incepator/oare, este mai mult decit perfect. Eu am o varianta mai veche si fac fotografii exceptionale.