| MileaUniversalu a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un calculator Apple sau alttul. ce calculator imi puteti recomanda sa pot juca mai ales Gta 4 sau alte jocuri. Placa video sa fie buna la fel si procesorul.

Răspuns Câştigător
| Perfect1T a răspuns:

Niciodata sa nu iei ***-urile de la Apple! Dai 5000 de lei pentru ca scrie Apple pe el si pentru ca te tine 40 de ani *peste 3 ani nu il vei mai folosi oricum*! Cel mai bine ar fi sa iti iei un PC pe componente! Daca tot vruiai unu Apple, ma gandesc ca ai un buget mare, asa ca am sa iti fac cadou de "Mosu" o configuratie : :D
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/784401/
6200 de lei in total! Merita, crede-ma! Te joci orice urmatorii 10 ani!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Jocuri si Apple laughing NICIODATA

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei jocuri nu iti iei nimic de la Apple, iti iei un laptop/PC normal pe care pui un Windows