| BalonnasheDeSapun a întrebat:

As vrea sa imi fac si eu un Blog, Post de radio, site pe internet si nu stiu cum.,. funda

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poti incerca pe www.ucoz.ro - este destul de usor de folosit si ofera destul de multe posibilitati.

| FlyJack a răspuns:

Te sfatuiesc sa cauti pe youtube un tutorial, asa mi-am deschis eu o gramada de-a site-uri, si posturi de radio Poti gasi foarte rapid :) Sunt multe Ca acesta... http://www.youtube.com/watch?v=i4eFuTxAfvA sau diferite :)