| MaNDwN a întrebat:

As vrea sa imi reinstalez windows7 home premium deoarece am bagat tot felul de prosti pe el si merge greu! acum, am officeul 2010 si mai multe programe. cand am luat laptopul, l-a facut un prieten din austria! dupa ce il reinstalez, ce mai trebuie sa pun pe el? codecuri si altele? cum le instalez? as vrea un tutorial intreg cum reinstalez windowsu, cum instalez restul! PS : am licenta cica ´´bagata in laptop´´. se va pierde?

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Windows 7 recunoaste o serie de drivere. Pe cele pe care nu le recunoaste le poti lua de pe site-ul oficial al laptop-ului.
http://laptopnews.ro/de-ce-microsoft-windows-7.html
Succes!