| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi schimb telefonul. Optez intre Samsung Galaxy S 2 si LG Optimus 2X... Care credeti ca este mai bun? Preferintele mele sunt de a avea camera secundara si sa fie foarte bun pentru gaming. Si poate stiti un alt telefon asemanator care poate sa mi se potriveasca. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Galaxy s2, clar. Processo exynos, ce e mai puternic si daca ar fi la 1 ghz, comparat cu nVIDIA tegra 2 la 1 ghz. Apoi ai cantitatea dubla de ram si un gpu mai uternic. Plus ca suportul este mai bun, alta calitate la poze spre exemplu etc.

1 răspuns:
| carmy31 a răspuns:

Galaxy S 2