| Steaua11 a întrebat:

As vrea sa instalez in win10 o varianta mai veche de mozilla si sa opresc sa nu mai faca update la ultima, se poate? Dau funda

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Update-urile le dezactivezi din "about:config" in bara de adrese, dupa pui "app.update.auto" pe false.

https://support.mozilla.org/en-US/questions/1251589

| Wr3nch a răspuns:

O instalezi, opresti conexiunea la net, intri in ea a setari si dezactivezi update automat.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Pe softonic gasesti versiuni mai vechi si intregi, dupa ce o descarci o configurezi sa opresti update-urile