| Stella_4799 a întrebat:

As vrea sa intreb ceva.Am un blog si sus, la Pagini, am pus,, Acasa"..Adica Prima Pagina. Acum as mai vrea sa pun o pagina.Cand am incercat, mai aveam numai acea pagina, fara cea de,, Acasa". Cum sa fac sa pun mai multe pagini?

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Foloseste Blogger, este mai potrivit pentru cineva care este la inceput, este gratis si usor de utilizat. Daca inveti HTML (sau altele) poti face experimente care te vor ajuta sa inveti mai repede. Ai avea un loc unde sa faci practica, sa zic asa.

Nu stiu ce blog folosesti tu, pentru ca nu ai zis. este pe o anumita platforma? Sau il faci in text.html @ Windows, Unbutu? Caci daca este in.txt atunci trebuie sa ai domeniu, si sa faci setup, cu adrese, unde e locata pagina pe care ai salvat-o in. html, etc. Foarte complicat.