| den_4336 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati daca se poate in privinta in privinta calculatorului meu.Nu stiu de unde pot sa fac poze cu camera web.Am cautat in my computer peste tot si nu gasesc nimic nici unde.De unde pot sa fac poze in afara de hi5 sau de unde pot sa descarc un program pentru asa ceva. MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai instalata camera web? Daca nu, nu va merge.Inca ceva.Eu am camera web care nu mergea cu Windows Vista.Acum am Windows Xp si merge.

| Americanuu a răspuns:

Ce camera web ai? In general lucrul asta se face in My Computer unde gasesti o iconita a camerei. Daca e necesara instalarea unui driver, sigur il vei gasi si prin START. E posibil sa nu ai driverul instalat.

| uNKN0Wn a răspuns:

Intra in My Computer si acolo unde e webul dai click dreapta si dai Take Pictrures (ceva de genu).