| madyscumpik a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Ipod Touch 4. Unde pot sa-l gasesc sub 1100 lei?

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna madyscumpik.
Aici gasesti unul sub 1100 RON si ai transport gratuit si plata la livrare (nu trebuie platit cu cardul inainte ci doar cand vine coletul):
http://goo.gl/hQ8ne
Succes;)

| Freaky a răspuns:

In vise straight face

| omega a răspuns:

Pretul e sub 1100 lei la filipm2001 dar are memorie 8gb. Eu iti zis sa iei pe cel cu 32gb mai ales daca iti pui muzica si esti pasionata de jocuri.

| pechea17 a răspuns:

Vand eu un ipod 4 touch,in stare f buna,a stat numai in husa, cu toate accesoriile, 32 gb.
daca esti interesat trimite-mi mail la pechea17@yahoo.com