| efrenreyes97 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un sistem home cinema 5.1, 3D cu blu-ray Samsung HT-F6530, negru.Problema este ca nu stiu daca este foarte bun deoarece conexiunea nu se face prin fire intre boxe se face wi-fi si as dori niste pareri.Se aude la fel de bine ca boxele conectate prin fir sau boxele conectate prin Wi-fi trebuie incarcate la un moment dat? Raspuns urgent FUNDA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

As putea zice ca este un avantaj sa fie prin wifi scapi de multe fire care te incurca si sunt incomode, sistemul isi merita bani ba chiar e la promotie am vazut pe eMAG cu -10%. Cat despre claritatea sonorului iti zic este una excelenta desigur daca nu esti unul care baga salam la maxim... dar daca asculti o melodie produsa de Two Steps from Hell gen cele din filme sunt excelente ti le recomand. Uite aici le ai la promotie http://bit.ly/HFojyK

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Boxele au bateri ca doar wifi nu le da curent ceva au ele, semanul adio se transmite la fel indiferent cul se transmite