| Păpușica_2939 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou. Cred ca Nokia. Insa nu stiu de care model. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| alejinxique a răspuns:

Pai gandeste-te la ce iti trebuie: sa cante iti trebuie unu cu memorie multa (trebuie sa fie la Nokia-eu am Motorola e8 roker cu memorie interna 2gb fara card) dk vrei pentru net ia'ti cu ecran mare. pentru poze cu megapixeli cat mai multi. uita te la proprietati la telefoane. intra la Vodafone/Orange/cosmote/etc pe site, completeaza campii si da search si vezi care iti place.

7 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Suma? cat esti dispusa sa cheltui pentru telefon? puneti intrebari dar nu oferiti mai multe amanunte... asa pot se-ti spun un model de 30 de milioane... ai tu banii astia?

| Deea a răspuns:

Nokia 7610 supernova sau Nokia 7210 supernova.

| basexcu a răspuns:

Nokia c5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Nokia 6300 a luat SORUME PE abonament si ma tine 4 -5 zile gatatat sau Samsung GT-S5230 Aluat Nevastamea si tine 6 zile mai bun ca NOKIA 6300 E NOU 4500 000 LA REAL NOU E NR meu da tel sa vb cu mine 0786594916 SANT TOATE telefoanele noi si e mai bun samsugu dar sa nu le ei care sunt espuse la vitrina ca au umblat toti la ele ca asa am luat nevastamea teapa cu unu de la vitrina tine o zumate de zi masim o zi CEAU

| MeAdrian a răspuns:

Nokia 6700 classic.winking

| raluka05 a răspuns:

Nokia 5800 e misto( cel putin mie imi place)big grin