| Mary012 a întrebat:

As vrea sa plec si in vacanta de Iarna in Italia dar as vrea sa imi iau si laptopul. Ar fi o problema in aeroport cu el? Am auzit ca e cam greu sa treci cu laptopuri

5 răspunsuri:
| adiher11 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ar fi o problema dar se poate defecta cand trece de scanner deoarece sunt razele acelea. Am trecut si eu o data cu o tableta si s-a defectat...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e deloc greu trebuie doar sa il pui separat la scanat si atat, cred ca 80% din cei care zboara au o tableta sau un laptop

| FruttiFresh300 a răspuns:

Îl scoți când treci de securitate și nu va fi nicio problemă. În caz că țipă ceva, ți-l verifică repede și gata. E foarte simplu. Mereu am laptopul la mine și nu am avut nicio problemă.

| smihai23 a răspuns:

Poți să-l iei, desigur. Trebuie însă să-l scoți când ajunge la scanner.

| Mary012 explică (pentru adiher11):

Scandal mare in aeroport fac daca se farama!