| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa scriu mai multe programe dar nu am idei.programez in visual basic si am ceva cunostinte din carti... aa si stiti de unde fac rost de un program de desenat gifuri ca pro motion dar gratis, plz

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De ce nu treci pe web design? Daca stii programare object oriented ti-ar fi destul de usor sa inveti javascript si php. Si facem echipa happy

| trafikantu a răspuns:

Ulead Gif Animator face treaba buna, dar gratis nu ai sa gasesti asa ceva. Daca totusi il vrei da`mi un mesaj in privatwinking

Numai bine.

| trafikantu a răspuns:

Ulead.Gif.Animator face o treaba grozava, dar nu e free. Nu ai sa gasesti asa ceva free. poate demo sau programele care zic ca fac ceva. ma rog, daca vrei programul asta, da`mi un mesaj in privatwinking

| vladix a răspuns:

Http://www.pasionat.info/gif-construction-set-professional-3/
Asta te poate ajuta. E free. Bafta! Eu ma ocup de programare web, tu de programare desktop, deci, mai multe detalii nu pot sa-ti dau. Bafta!