| Giulya01 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu pot vedea imaginile de pe internet? Pe niciun site nu pot vedea imaginile... Ma refer la orice imagine chiar si de pe TPU. Va rog ajutati-ma dau fundita sad

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Schimba browserul. Instaleaza Google Chrome mult mai simplu, usor si rapid decat orice browser.
Uite de aici il descarci: http://www.google.com/chrome/

Pentru alte intrebari sau tutoriale despre calculatoare ai aici un site: http://www.tutorialepc.ro

4 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Nu stiu ce browser folosesti dar vezi ca in optiunile lui exista modalitatea de a refuza incarcarea fotografiilor(pentru cei care ori nu au viteza de transfer ori conteaza fff mult cantitatea de date primita)
in cazul tau probabil s-a jucat cineva prin optiuni si nici macar nu a stiut ce face
scrie ce browser ai pentru mai mult ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| deel a răspuns:

E ceva in neregula cu calculatorul tau

mai bine ai chema pe cineva sa se uite la el tongue

| Giulya01 explică:

Multumesc tuturor pentru sugestii. din toate am incercat ideea lui Jabiilord si mi-am schimbat browserul folosind google chrom... si acum totul e bine. happy