| FazekasErvin a întrebat:

As vrea sa stiu parerea unui cunorcator daca mi merita sa cumpar aceasta imprimanta http://olx.ro/......4RiVA.html

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu merita! Imprimanta se vinde fara cartuse, care costa cel mai mult la achizitionarea unui astfel de produs. Este si second-hand. Mai pui o mica diferenta si iei produsul nou, din magazin, cu tot cu cartuse (e mai rentabil).
Ca exemplu personal, am cumparat de pe acelasi site o imprimanta second-hand, fara cartuse, cu 30 de lei. Fa diferenta! Cartusele le aveam deja, de aceea imi trebuia doar imprimanta. Iar 125 lei numai pe aparat chiar nu merita!
Daca nu ai deja cartuse disponibile, iti recomand sa cumperi un produs nou, chiar daca pretul e mai mare. Ai si garantie si poti gasi o oferta mult mai buna decat cea despre care vorbesti (pret avantajos, performanta superioara).
Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!