| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o imprimanta. Nu stiu ce sa imi cumpar. Eu am un Hp DeskJet 2100 si la cartusul color dupa incarcare imi amesteca culorile. Acum s-a stricat si vreau sa-mi cumpar alta. Ce imprimanta sa cumpar care sa nu mai amestece culorile dupa incarcare? Prefer cele din gama HP sau Samsung.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste explicatiile de aici: http://www.cartuseria.ro/......alate.html
Eu am asa ceva si sunt foarte multumit. De peste un an n-am mai cumparat cartuse. Numai cerneala.
Un HP sau Canon sunt mai scumpe.

| tr3ig a răspuns:

Orice imprimanta vrei tu da sa nu fie deskjet. eu am schimbat doua doi ani. se duc cartusele repede. ia un pe laser e mult mai buna

| CosaSorinaIulia a răspuns:

PIXMA MP 160
sper ca am fost de ajutor e cea mai buna imprimanta