| vreaumult a întrebat:

Merita sa cumpar acest telefon?
http://olx.ro/oferta/samsung-galaxy-young-ID46ZgA.html

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu merita, e prea mic. Mai strange bani si cumpara un telefon pe care sa vezi ceva.

| danutzu96 a răspuns:

Nu prea... Prea mic si depasit ca hardware.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo scrie ca e negociabil, oferă-i prima dată 180 lei, dacă nu vrea crește până la 200, mai mult de atât nu aș da pe el.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Dacă vei cumpăra de pe olx, măcar caută produse la care vânzătorii oferă livrare cu verificare. Uită-te şi la celelalte anunţuri ale utilizatorului sau la data înregistrării pe site, să nu ai vreo surpriză neplăcută. Mai bine cumpără de pe okazii de la utilizatori cu multe calificative pozitive.

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Vezi sa nu te trezesti la colet cu un Nokia 1100 daca vrei sa al cumperi ia-l prin fan curier da nu prin posta romanalaughing sa nu iti bage un Nokia 1100 sa dai 250 lei degeaba