| Georgy_1679 a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri multiplayer, in afara de :
-sherwood dungeon;
-goodgame poker;
-goodgame mafia;
-goodgame farmer;
-farmerama;
-club marian;
-X si 0.

5 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Imvu e cool daca iti place sa imi zici id andre.andra24 joaca multi e cool faci ce vrei poti sa ai si grija de copi vb cu aia iti cumperi toti ce vrei casa vila orice haine orice par orice sa te saruti si maai multe fundita plzzz ttp://www.imvu.com/signup/index.php

| AnDa_9883 a răspuns:

Our World, Switchin.mmo,Panfu,Club Penguin, Star Doll, Doll in the city.

| Panda15 a răspuns:

Incearca lady popular e super

| Anonimul421 a răspuns:

Ai vrea jocurile stick MMOROG counter strike gta san andreas samp word of tanks word of plane galaxy life,, lif" stick run(joc pe facebook) hero zero

| Rapan a răspuns:

Elita mafiei
mafiacreator.ro
arenasofglori.com