| Adrian4123 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi fac un site. Cu ce sa fie? dati-mi cateva idei.

Răspuns Câştigător
| Lava a răspuns:

Pei cu jocuri

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Un site sau blog in care vorbesti de pasiunile tale (asa poti sa ai succes, cel mai sigur). Poti sa faci despre muzica, filme, pictura, fotografie, masini, etc!

Dupa ce ai ales tema, intra pe www.ucoz.ro, unde poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090
Succes!

| tl34 a răspuns:

Pai o pagina fun cu glume si intamplari amuzante sau o pag. cu cum sa faci unele chestii de ex o bentita sau ma rog ce vrei tu si sa arati ce iti trebuie si paswii ex pas 1 fa drege ...bine pa pupici si mult noroc

| poateEU a răspuns:

Cu bancuri