| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi golesc cosul de reciclare si nu stiu cum.Cum se procedeaza pentru a goli cosul de reciclare?

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in el, apoi click stanga si apoi dreapta pe ce vrei sa stergi, delete si acela se sterge din cos.
Eu asa procedez, fiindca poate nu vreau sa sterg chiar tot.
Se poate sterge tot transformand icon in list, insemnandu-le pe toate si apoi delete, ori de la File, delete.

| alex2009 a răspuns:

Te duci la cosul de gunoi dai clic stanga pe el se deschide o fereastra si ai undeva in stanga empty the recycle bin dai acolo si dai yes si sa golit cosul

| kurinkita a răspuns:

La ce cos de reciclare de referi?
Banuiesc ca la Recycle Bin, din Windows, daca da, e simplu:
Click dreapta ca iconita Recycle Bin (sau Cos de Reciclare - nu mai stiu denumrile de prost gust in romana cand vine vorba de software) si dai Empty Recycle Bine (ar trebui sa fie ceva de genul Goleste Cosul de Recyclare).

| cornel a răspuns:

Clic dreapta pe cos si dai ''Empty recycle bin'' happy

| smooky a răspuns:

Dai click 2 pe cosu de reciclare si apesi empty recycle bin

| arrriadna a răspuns:

Click dreapta pe el si din lista care se deruleaza: empty recycle bin (click stanga). Gata.

| adutza12 a răspuns:

E foarte simplu, intri pe in cosul de gunoi, selectezi tot ce vrei sa stergi apesi click dreapta si dai pe "Delete"

| Me23 Tia a răspuns:

Dai clik dreapta pe el si dai acolo "golire cos de reciclare". cam atat.

| AlexandraR a răspuns:

Hmm, click dreapta pe coș->empty recycle bin

| OMfGtheyKilledKenny a răspuns:

De la calculator nu? dai click dreapta pe iconita si-ti apare un meniu cu mai multe optiuni. alegi "golire cos de reciclare"

| panda_3737 a răspuns:

Te duci cu sageata pe cos dai click dreapta si ai acolo goleste cosbig grin.

| Ioana_9141 a răspuns:

Pai...

Dai clik dreapta pe cos, si day pe empty recycle byn

Sper sa te ajute :*

| fiia a răspuns:

Da nu stiu Da Cine Nu Stie Sa Stearga Aia dai unde scrie,, COS DE RECICLARE''' si dai stergere proasto orisicm desteapta nu esti de la Eka[terina]!