| Jony123 a întrebat:

As vrea si eu un program ca sa reglez turatia la placa video, un program bun, SpeedFan nu imi detecteaza turatiile placii video, deci un alt program. Dau funda la raspunsurile date calumea~!

Răspuns Câştigător
| Rares_3460 a răspuns:

Depinde ce placa ai. Eu la placa mea am un program cu care a venit ea si se numeste MSI Afterburner. Cel mai bine ar fi sa cauti pe site-ul oficial dupa astfel de softuri fiindca sigur exista. Acum bineinteles ca daca ai o placa de acum 3-4 ani care nu e foarte performanta nu o sa gasesti, si cel mai probabil cu altfel de programe din astea alternative s-ar putea sa o arzi.