| ExtremeAleqZ a întrebat:

As vrea si eu un psp sony 3000 nou daca puteti dati-mi un site de unde procura sau ceva de genu

1 răspuns:
| DamieNzoor a răspuns:

Salut. am eu un Sony psp 3004, penultimul model. este destul de nou...il am de vreo 8 luni si nu l-am folosit de mai mult de 5 ori. eu as vrea sa il vand pentru ca vreau sa plec la mare vineri. daca esti interesat da un msg. am de toate la el card, cablu, jocuri. daca este iti dau mai multe detalii daca esti interesat