| ScorpionScream a întrebat:

Asezati in ordine crescatoare firmele de laptop-uri va rog... (dupa performanta)

Acer, Asus, Sony, Toshiba, Fujitsu Siemens...

Ce parere aveti despre una dintre ele?

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Sony,Toshiba,Acer,Asus si Fujitsu Siemens
Dupa parerea mea Sony este cea mai bun firma de toate electronicele, tot ce am DVD, Televizor etc. le am de la Sony.

3 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Asus, Toshiba, Sony, Apple apoi restul. Acer sa nu iei ca sunt niște pocnitori.

HP, Dell și Lenovo sunt bune însă numai seriile premium și business, cele ieftine sunt de slaba calitate.

| crasher a răspuns:

Asus, Toshiba, Fujitsu, Sony, Dell, Hewlett-Packard (HP), Acer

| sebzor a răspuns:

Toshiba,Asus,Sony,Acer,Fujitsu Siemens