| Pasca_Florin_1978 a întrebat:

Asi dori sa-mi aflu parola de la e-mail, ma poate ajuta cineva cu o informatie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce informatie sa te ajutam noi?
toate informatiile de care ai nevoie le detii tu... intrebari secrete, nr de telefon, adresa de backup

| dannyel86 a răspuns:

Daca pe mailul pe care vrei sa-l recuperezi nu ai trecut un numar de telefon sau o alta adresa, prin care sa restabilesti accesul la contul cu probleme, numai daca stii intrebarea si raspunsul de securitate, alese la crearea adresei de mail, problema se rezolva.
In alte conditii, se impune o noua adresa de mail, pe care s-o securizezi mai bine (numar de mobil, adresa de mail secundara).