| fanporsche a întrebat:

Ati incercat noua solutie gratuita de la bitdefender? Este mai rapida ca si Avast free?

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

O mare porcarie. Pe Windows 7 manaca resurse cand i au un virus de pe net de imi blocheaza calc.
Am intrat intr-un folder pe care il aveam plin cu virusi - versiuni mai vechi adica recunoscute a stat ca bou vreo 10 minute timp in care calc aproape ca nu mai functiona si nu imi arata nimic ca face insa procesorul un Dual Core statea in 100% din cauza lui.
NU RECOMAND - ramai la AVAST ca e mai bine.
http://www.tutorialepc.ro